Sıhhiye Panel Çit Firmaları
Ağustos 20, 2019
Altındağ tel örgü fiyatları
Ağustos 22, 2019

Akyurt tel örgü fiyatları

Akyurt Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü Akyurt Tel Örgü Firmaı ile en iyi Akyurt tel örgü tel örgü fiyatları Akyurt tel örgü fiyatı, tel örgü Akyurt, Akyurt tel örgü fiyatları, Akyurt tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat Akyurt, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan panel Çit almayın.

Ekonomik Akyurt tel örgü fiyatlarıyla doğa şartlarına ile paslanmaya karşı dayanıklı ve sağlamlıktır. Tel örgüin maliyeti düşük sunmaktayız. Tel Örgü boyaları için sonradan bakım yapılması gerekmemektedir. Tel Örgü dekor panel olarak ta kullanılıyor.

Tel Örgü Türleri;
• Klasik Tel Örgü
• Double Tel Örgü
• Dekoratif Tel Örgü
• Pano Çit
• Yüksek Güvenlik Çiti

Tel Örgü fiyatlandırmalarımız M2 hesabına göre yapılmaktadır. Tel Örgü ürünlerimizde galvaniz üzeri polyester kaplaması uygulanır ve farklı renk alternatifleri bulunmaktadır. Tel örgülerin rengi için RAL 6005 yeşil ile siyah gibi tüm RAL renkleri içerisinden seçim yapılabilmektedir. Tel Örgü 5*20 santim aralıklar ile olup 8+6+8 mm kalınlığında bulunuyor. Tel Örgü firmamız sürekli değişen teknolojiye ayak uyduran sertifikalı teknik kadrosuyla tüm projelerde mühendislik ve mimari alanlarda gerekli desteği vererek her projenin sorunsuz bitirilmesini kendine amaç edinmekteyiz.

Tel örgü fiyat listesi için lütfen iletişim bölümünden bizimle irtibata geçmelisiniz. Telefon veya mail ile iletişim kurarak tel örgü fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Fiyatlarımız istediğiniz ürün çeşidine ve tel örgü ölçülerine göre değişiklik gösteriyor. Akyurt Tel örgü fiyatları hakkında bilgi almak için iletişim kurunuz. Tel Örgü firmamız siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Firmamız gelişen teknolojisiyle birlikte inşaat sektöründe çelik konstrüksiyon yapı sistemleri alanında çözümler sunmak amacı ile kurulmuştur. Üstün teknolojisi ile eğitimli yani sertifikalı personel gücüyle yurt içi ve yurt dışında pek çok projeye imza atmaktayız.