Aydın Tel Örgü
Mayıs 20, 2020
Antalya Panel Çit
Mayıs 20, 2020

Artvin Panel Çit

Artvin Panel Çit Çevre güvenliğinin olmasını sağlayan panel çitler çevre güvenliği dışında sınır belirlemek ve dekoratif amaçlarla da kullanılmaktadır. Artvin Panel Çit Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih ediliyor. Artvin Panel Çit Firmasının ekonomik olmasından ziyade kolay kullanımı olduğu için tercih edilme sebebidir. Özellikle de doğa olaylarına karşı dayaklı olan panel çit, simetrik bir yapıya sahiplerdir.

Artvin Panel Çitlerin montajının kolay olması ile görüntüsünün diğer çitlere kıyasla çok daha güzel olması en önemli tercih sebepleri arasındadır. Artvin Panel Çit Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliğidir. Artvin Panel Çitli tellerin kaplaması için galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise elektro galvaniz üzeri yine statik boya yapılır. Çitin en büyük artılarından biri de istenilen renkte yapıyoruz. Satın alacak müşteriler ne renkte isterse istesin yapılmaktadır. Artvin Panel Çitlerin yüksekliği 50 ve 250 cm arası değişen panel çitlerin çift telli olmaktadır.

Artvin Panel Çit Montajında gerekli olan plastik klipslerin âdeti panel çitin yüksekliğine göre değişiklik gösterir. Mesela, 50 cm olan panel çit için 1 adet plastik klip yeterken 120 cm Bir panel çite 2, 200 cm Bir panel çite ise 3 plastik klips gerekebiliyor. Artvin Panel Çit Şapka adı verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılarak görsellik bütünlüğü sağlanır. Artvin Panel Çit Dekoratif, dayanıklı, renkli ve kaliteli olan çitler gerek duvar üzerine gerekse de toprağa monte edilebiliyor. Artvin Panel Çit Firması sektöre kıyasla oldukça ekonomik ve kalitelidir.