Balıkesir Panel Çit Firmaları
Temmuz 20, 2019
Artvin Panel Çit Firmaları
Temmuz 20, 2019

Aydın Panel Çit Firmaları

Aydın Panel Çit Firması Zirve tel örgü Aydın Panel Çit Firmaları En iyi Aydın panel çit tel örgü firması Aydın panel çit, panel çit Aydın, Aydın panel çit firmaları, Aydın panel çit firmaları, panel çit firmaları Aydın, panel çit firmaları

Malzeme kalitesi başlığı altında panel çit uygulamasında kullanılan malzemelerin ne oranda kullanıldığı ve bunların standartları karşılayıp karşılamadığı oldukça mühim bir konudur. Dayanım ömrü, rijit yapı ve korozyon direnci pek çok faktör bu standartlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Mesela, galvaniz oranı 150 mikronun altında olan ürünlerin korozyon direnci düşük olmakla beraber bu ileride panel çitin paslanarak deforme olması için yeterli bir eksiklik olarak gösterilebilir. Bu anlamda galvaniz oranın 150 mikronun üstünde olması gerekiyor. Aydın panel çit firmaları konusunda firmamız size yardımcı olacaktır.

Sektöre kıyasla Aydın panel çit firmaları konusunda sizlere en makul fiyatlara sunmaktayız. Rijit yapıyı etkileyen bir özellik olan kaynak, yatay ile dikey tellerin birbirine tutunmasını sağlar. Bu kaynağın ne şekilde yapıldığı oldukça önemli bir konudur. Kalitesiz bir kaynak darbe dayanımını düşürecek ve bölgesel deformasyonların meydana gelmesine sebep olacaktır. Dayanıklılığı etkileyen bir diğer özellikte tel çapı kalınlığının nasıl olduğudur. Bu anlamda farklı kalınlıkların üretimi söz konusu olacaktır.

4 – 6 mm arasında değişkenlik gösteren tel çapı kalınlıkları dayanıklılık açısından önemlilik arz ediyor. Yapılan pek çok üretimde 6 mm kalınlığın aslında 5 mm denk gelmediği göz önünde bulundurulsa bu nokta üzerinde durulması oldukça faydalıdır.

Son olarak ise korozyon direnci ve estetik duruş özelliğini yakından ilgilendiren boya kalitesinde oldukça mühimdir. Boya, panel çitin korozyon mukavemetini bir adım öteye taşıyan bir özelliktir aynı zamanda panel çitin estetik duruşu açısından da önem arz etmektedir. Çabuk deforme olacak bir boya bu anlamda gerek estetik görüntünün gerekse de korozyon direncinin kaybolmasına neden olabilir bu yüzden boya kalitesi de tıpkı galvaniz oranı gibi 150 mikronun üzerinde elektro statik boya kaplaması şeklinde olması gerekir.