Çanakkale Tel Örgü
Mayıs 20, 2020
Burdur Panel Çit
Mayıs 20, 2020

Bursa Panel Çit

Bursa Panel Çit Firması olarak ise ekonomik ve çeşitli ebatlarda beton çit direkleri çeşitli göz aralığı ve tel kalınlığında helezon örgü telleri ile jiletli tel imalatı çeşitli bahçe kapıları imalatı, manuel bariyerler imalatını yapmaya devam ediyoruz. Bursa Panel Çit Bunun yanında ise çeşitli bahçe kapı otomasyonları, çelik konstrüksiyon çatı işleri, spor kompleksleri dekoratif Bursa Panel Çit satışı ile montajının yanı sıra jiletli tel imalatı, trapez sac ile inşaat vb. saha kapatma işleri üretimimiz olan çit direkleri ile tellerinden montajı uzman kadromuzla itina ile gerçekleştirilir.

Bursa Panel Çit ileri seviyede güvenlik sağlarken aynı zamanda da dekoratif yapısı ile estetiği ön planda tutarak mekânınıza görsel kirlikten uzak tutmaktadır. Bursa Panel Çit Firmasının yanı sıra çağdaş ve güvenli çözümler sunuyoruz. Bursa Panel Çitler darbelere ya da eğilmelere karşı daha sağlam yapıdadırlar. Paneller punto kaynağı ile telden imal edilir. Kullanılan tel çapı 4.5mm ile 5,0 mm kalınlığında olmaktadırlar. Bursa Panel Çit Tellerin tamamı daldırma galvanizli olarak punto kaynağına giriyor.

Bursa Panel Çit Üretim sırasında malzemeye koruyucu galvanize işlemi yapılır. Yüksek dayanımlı polyester esaslı boya ile elektrostatik fırınlama sistemi uygulaması yapılarak çitin dış ortamdan kaynaklanabilecek yıpranmalarına karşı dayanaklı hale getirilmesi sağlanıyor. Bursa Panel Çit Bu sayede ise paslanma veya renk solmalarına karşı da uzun ömür kazandırılır. Mekânlarınız firmamız tarafından incelenerek zemine veya şartlara en uygun çözüm sunulur. İstenilen ölçüde toprak, beton, duvar ya da taş duvar üstü panel çit uygulamalarımız bulunmaktadır.