Çamlıdere tel örgü firmaları
Ağustos 22, 2019
Çubuk tel örgü fiyatları
Ağustos 22, 2019

Çankaya tel örgü firmaları

Çankaya Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Çankaya Tel Örgü Firmaları En iyi Çankaya tel örgü tel örgü firması Çankaya tel örgü, tel örgü Çankaya, Çankaya tel örgü firmaları, Çankaya tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Çankaya, tel örgü firmaları

Tel örgüler diğer tel örgü sistemlerine göre hem daha uygun fiyatlı, hem de uzun ömürlüdür. Firmamız tel örgü imalatı yaparken bükümler yapmaktadır. Bu bükümler tel örgüe gelecek darbelere karşı koruma görevi üstlenmektedir. Tel Örgülerin sadece imalat değil, aynı zamanda montaj işlemi de yapmaktadır. Montaj ekiplerimizde yer alan personelimiz konusunda uzmanlaşmıştır ve montaj işlemini çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Tel örgüler bakım gerektirmemektedir. Son derece dayanıklı olan tel örgüler aynı zamanda çok basit sökülebilir ve sökülen tel örgüler başka alanlarda kullanılmak üzere montaj edilebilir. Tel örgülerin standart rengi yeşil renktir. Yeşil rengi doğa ile uyumlu olması sebebi ile müşterilerimiz tarafından tercih edilse de, müşteri isteğine bağlı olarak farklı renklerde de tel örgü üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Çankaya tel örgü firmaları arazinin m2’sine göre değişkenlik göstermektedir.

Günümüzde müşteriler tarafından en çok tercih edilen tel örgü sistemi tel örgü sistemidir. Çankaya ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için tel örgüler firmamız tarafından üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Tel Örgüler değişik renklerde yapılabildiği gibi, değişik ebatlarda da yapılabilmektedir. Tel örgülerin genişliği standart olarak 250 cm. olmaktadır. Tel örgüin yüksekliği ise 50 cm ile 200 cm arası farklılık göstermektedir. Ebatlar bu şekilde olmasına rağmen firmamız müşterilerini kırmamakta ve istedikleri özel ölçülerde de imalat yapabilmektedir. Firmamız tarafından tel örgü direği olarak da kare profil ve boru profil kullanılmaktadır. Çankaya tel örgü firmalarımız sektöre kıyasla oldukça makuldür.