Edirne Panel Çit Firmaları
Temmuz 20, 2019
Denizli Panel Çit Firmaları
Temmuz 20, 2019

Diyarbakır Panel Çit Firmaları

Diyarbakır Panel Çit Firması Zirve tel örgü Diyarbakır Panel Çit Firmaları En iyi Diyarbakır panel çit tel örgü firması Diyarbakır panel çit, panel çit Diyarbakır, Diyarbakır panel çit firmaları, Diyarbakır panel çit firmaları, panel çit firmaları Diyarbakır, panel çit firmaları

Panel çit sistemleri alternatif ürünlere kıyasla daha ekonomik, uzun ömürlü ve özellikle daha dayanıklı yapıdadırlar. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturuyor. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilmektedir. Diyarbakır panel çit firmaları olarak sektöre kıyasla en makul firmaları en kaliteli biçimde sizlere sunuyoruz. Bakım istemeyen panel çit sistemleri kolaylıkla sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan çit sistemlerimiz aynı zamanda estetik bir görüntü oluşturur. Günümüzde en fazla tercih edilen çit sistemleri panel çitlerdir.

Genişliği standart 250cm, yüksekliği 50cm, 150cm, 75cm, 120cm, 100cm, 175cm ile 200 cm olmaktadır. Özel ölçü ve kalınlıklarda imalat gerçekleştirilir. Çit direği olarak kare profil ve boru profil kullanılıyor.
Panellerin direğe montajı çelik kelepçe, plastik kelepçe, plastik klips ve metal klips ile yapılır. Toprak zeminlerde direk montajı, direk diplerine beton atılarak yapılmaktadır. Beton zeminlerde ise direk montajı, direk tabanına kaynatmış olduğumuz plakalar ile zemine dübel çakılarak işlem gerçekleştirilir.

Panel çit göz aralığı standart 5x15cm olmaktadır. Panel tel çitin mukavemetini artırması için 50cm, 75cm ve 100 cm yüksekliklerde 2 adet – 120cm, 150cm ve 175cm yüksekliklerde 3 adet – 200cm yüksekliğinde olanda ise 4 adet büküm bulunuyor. Talebe göre özel kalınlıklarda imalat gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır Panel Çit firmaları hakkında bilgi almak için çit firmaları sayfamızı ziyaret ediniz.