Edirne Tel Örgü Firmaları
Ağustos 20, 2019
Denizli Tel Örgü Firmaları
Ağustos 20, 2019

Diyarbakır Tel Örgü Firmaları

Diyarbakır Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Diyarbakır Tel Örgü Firmaları En iyi Diyarbakır tel örgü firması Diyarbakır tel örgü, tel örgü Diyarbakır, Diyarbakır tel örgü firmaları, Diyarbakır tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Diyarbakır, tel örgü firmaları

Tel örgü sistemleri alternatif ürünlere kıyasla daha ekonomik, uzun ömürlü ve özellikle daha dayanıklı yapıdadırlar. İmalat esnasında yapmış olduğumuz bükümler sayesinde darbeler karşı yüksek mukavemet oluşturuyor. Montaj ekiplerimiz tarafından hızlı ve kolay montaj edilmektedir. Diyarbakır tel örgü firmaları olarak sektöre kıyasla en makul firmaları en kaliteli biçimde sizlere sunuyoruz. Bakım istemeyen tel örgü sistemleri kolaylıkla sökülebilmekte ve farklı yerlerde uygulanabilir. Standart yeşil rengi ile doğaya uyumlu olan çit sistemlerimiz aynı zamanda estetik bir görüntü oluşturur. Günümüzde en fazla tercih edilen çit sistemleri tel örgülerdir.

Genişliği standart 250cm, yüksekliği 50cm, 150cm, 75cm, 120cm, 100cm, 175cm ile 200 cm olmaktadır. Özel ölçü ve kalınlıklarda imalat gerçekleştirilir. Çit direği olarak kare profil ve boru profil kullanılıyor.
Panellerin direğe montajı çelik kelepçe, plastik kelepçe, plastik klips ve metal klips ile yapılır. Toprak zeminlerde direk montajı, direk diplerine beton atılarak yapılmaktadır. Beton zeminlerde ise direk montajı, direk tabanına kaynatmış olduğumuz plakalar ile zemine dübel çakılarak işlem gerçekleştirilir.

Tel örgü göz aralığı standart 5x15cm olmaktadır. Panel tel çitin mukavemetini artırması için 50cm, 75cm ve 100 cm yüksekliklerde 2 adet – 120cm, 150cm ve 175cm yüksekliklerde 3 adet – 200cm yüksekliğinde olanda ise 4 adet büküm bulunuyor. Talebe göre özel kalınlıklarda imalat gerçekleştiriyoruz. Diyarbakır Tel Örgü firmaları hakkında bilgi almak için çit firmaları sayfamızı ziyaret ediniz.