Siteler Tel Örgü Firmaları
Ağustos 22, 2019
Ayvalı Tel Örgü Fiyatları
Ağustos 22, 2019

Etlik Tel Örgü Fiyatları

Etlik Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Etlik Tel Örgü Fiyatları En iyi Etlik tel örgü tel örgü fiyatı Etlik tel örgü, tel örgü Etlik, Etlik tel örgü fiyatları, Etlik tel örgü firmaları, tel örgü fiyatları Etlik, tel örgü fiyatları

Malzeme kalitesi başlığı altında tel örgü uygulamasında kullanılan malzemelerin ne oranda kullanıldığı ve bunların standartları karşılayıp karşılamadığı oldukça mühim bir konudur. Dayanım ömrü, rijit yapı ve korozyon direnci pek çok faktör bu standartlara bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. Mesela, galvaniz oranı 150 mikronun altında olan ürünlerin korozyon direnci düşük olmakla beraber bu ileride tel örgüin paslanarak deforme olması için yeterli bir eksiklik olarak gösterilebilir. Bu anlamda galvaniz oranın 150 mikronun üstünde olması gerekiyor. Etlik tel örgü fiyatları konusunda firmamız size yardımcı olacaktır.

Sektöre kıyasla Etlik tel örgü fiyatları konusunda sizlere en makul fiyatlara sunmaktayız. Rijit yapıyı etkileyen bir özellik olan kaynak, yatay ile dikey tellerin birbirine tutunmasını sağlar. Bu kaynağın ne şekilde yapıldığı oldukça önemli bir konudur. Kalitesiz bir kaynak darbe dayanımını düşürecek ve bölgesel deformasyonların meydana gelmesine sebep olacaktır. Dayanıklılığı etkileyen bir diğer özellikte tel çapı kalınlığının nasıl olduğudur. Bu anlamda farklı kalınlıkların üretimi söz konusu olacaktır.

4 – 6 mm arasında değişkenlik gösteren tel çapı kalınlıkları dayanıklılık açısından önemlilik arz ediyor. Yapılan pek çok üretimde 6 mm kalınlığın aslında 5 mm denk gelmediği göz önünde bulundurulsa bu nokta üzerinde durulması oldukça faydalıdır.

Son olarak ise korozyon direnci ve estetik duruş özelliğini yakından ilgilendiren boya kalitesinde oldukça mühimdir. Boya, tel örgüin korozyon mukavemetini bir adım öteye taşıyan bir özelliktir aynı zamanda tel örgüin estetik duruşu açısından da önem arz etmektedir. Çabuk deforme olacak bir boya bu anlamda gerek estetik görüntünün gerekse de korozyon direncinin kaybolmasına neden olabilir bu yüzden boya kalitesi de tıpkı galvaniz oranı gibi 150 mikronun üzerinde elektro statik boya kaplaması şeklinde olması gerekir.