Etimesgut panel çit firmaları
Ağustos 20, 2019
Karaman tel örgü firmaları
Ağustos 20, 2019

Evren panel çit fiyatları

Evren Panel Çit Fiyatları Zirve tel örgü Evren Panel Çit Firmaı ile en iyi Evren panel çit tel örgü fiyatları Evren panel çit fiyatı, panel çit Evren, Evren panel çit fiyatları, Evren panel çit fiyatı, panel çit fiyat Evren, panel çit firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan panel Çit almayın.

Çevre güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olan tel örgü sistemlerinden biri olan panel çitler çevre güvenliğinin yanı sıra sınır belirlemek ya da dekoratif amaçlarla da kullanılır. Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilebilir. Kullanımı oldukça basittir. Ayrıca, doğa olaylarına karşı dayaklı olan panel çit, simetrik bir yapıya sahiptir. Evren panel çit fiyatlarımız m2 bazında verilmektedir.

Panel Çitin montajının kolay oluşu ve görüntüsünün diğer çitlere göre çok daha güzel olması en önemli tercih sebepleridir. Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliğidir. Panel çitin telinin kaplaması galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise, elektro galvaniz üzeri yine statik boyadır. Çitin en büyük özelliklerinden biri ise istenilen renkte imal edilmesidir. Satın alacak kişi ne renkte isterse istesin yapılabilir.

Panel çitlerin yüksekliği 50 ila 250 cm. arası değişen panel çitlerin çift tellidir. Montajı için gerekli olan plastik klipslerin âdeti panel çitin yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak 50 cm. olan bir panel çit için 1 adet plastik klip yeterken, 120 cm. Bir panel çite 2, 200 cm. Bir panel çite ise 3 plastik klips gerekmektedir. Şapka ismi verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılmaktadır. Dekoratif, renkli, dayanıklı, kaliteli olan panel çitler hem duvar üzerine hem de toprağa monte edilebilir. Evren panel çit fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.