Etimesgut tel örgü firmaları
Ağustos 22, 2019
Gölbaşı tel örgü fiyatları
Ağustos 22, 2019

Evren tel örgü fiyatları

Evren Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü Evren Tel Örgü Firmaı ile en iyi Evren tel örgü tel örgü fiyatları Evren tel örgü fiyatı, tel örgü Evren, Evren tel örgü fiyatları, Evren tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat Evren, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan panel Çit almayın.

Çevre güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olan tel örgü sistemlerinden biri olan tel örgüler çevre güvenliğinin yanı sıra sınır belirlemek ya da dekoratif amaçlarla da kullanılır. Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilebilir. Kullanımı oldukça basittir. Ayrıca, doğa olaylarına karşı dayaklı olan tel örgü, simetrik bir yapıya sahiptir. Evren tel örgü fiyatlarımız m2 bazında verilmektedir.

Tel Örgüin montajının kolay oluşu ve görüntüsünün diğer çitlere göre çok daha güzel olması en önemli tercih sebepleridir. Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliğidir. Tel örgüin telinin kaplaması galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise, elektro galvaniz üzeri yine statik boyadır. Çitin en büyük özelliklerinden biri ise istenilen renkte imal edilmesidir. Satın alacak kişi ne renkte isterse istesin yapılabilir.

Tel örgülerin yüksekliği 50 ila 250 cm. arası değişen tel örgülerin çift tellidir. Montajı için gerekli olan plastik klipslerin âdeti tel örgüin yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak 50 cm. olan bir tel örgü için 1 adet plastik klip yeterken, 120 cm. Bir tel örgüe 2, 200 cm. Bir tel örgüe ise 3 plastik klips gerekmektedir. Şapka ismi verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılmaktadır. Dekoratif, renkli, dayanıklı, kaliteli olan tel örgüler hem duvar üzerine hem de toprağa monte edilebilir. Evren tel örgü fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.