Giresun Tel Örgü Firmaları
Ağustos 20, 2019
Eskişehir Tel Örgü Firmaları
Ağustos 20, 2019

Gaziantep Tel Örgü Firmaları

Gaziantep Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Gaziantep Tel Örgü Firmaları En iyi Gaziantep tel örgü firması Gaziantep tel örgü, tel örgü Gaziantep, Gaziantep tel örgü firmaları, Gaziantep tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Gaziantep, tel örgü firmaları

Sınırlarımız içerisini muhafaza altına almak istediğimiz yerleri çitlerle çevirmekteyiz. Bu çitler yapılarına, malzemelerine ve üretim amaçlarına göre farklılıklar gösteriyor. Bu farklılıklar dolayısı ile de firmaları da farklılaşmalar yaşanır. Öncelikle sonuçta çit yaptırmanın amacı güvenlik olduğu için, sağlam ve dirençli oluşu en önemli tercih edilme sebeplerindendir. Elektro galvaniz uygulamasının üzerine statik kaplama yapılmakta olan bu teller bunun yanı sıra oldukça şık bir görünüme sahiptirler. Montajı da kolayca yapılabilmektedir işte bu saydıklarımız neden tel örgü tercih etmemiz gerektiğini gösteriyor. Gaziantep Tel örgü firmaları genel olarak piyasaya kıyasla en makul şekilde sunulmaktadır.
Güvenliği sağlayan en sağlam tel örgü sistemlerinden olan tel örgülerin montajı oldukça basittir. Tel örgü özelliklerinden bahsetmek gerekiyorsa çift telli olan tel örgülerin yüksekliği genel olarak 50 cm ile 250 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Klips adedi çit yüksekliğine göre değişmekte olup genelde plastik klipsler kullanılarak montaj yapılır. Boyutları genel olarak 100 cm olan bir tel örgü montaj sırasında 2 adet plastik klips kullanılıyorsa tel örgüin boyutu 120 ve 150 cm arasında olduğunda 3 adet plastik klips kullanılmalıdır. Bu ölçü 200 cm olduğunda ise yine orantılı olarak artarak 4 adet plastik klips ile montaj yapılıyor. Tel örgülerin montajı sağlanırken her dikmeler için 1 adet şapka da denilen plastik kapak takılır. Özellikle dayanıklı tel örgüler ister duvar ister toprağa monte edebileceğiniz bir tel örgü çeşitlerindendir. Gaziantep Tel örgü firmalarımız oldukça ekonomiktir. Firmamıza danışmadan uygulama yaptırmayınız.