Giresun Tel Örgü Fiyatları
Mayıs 20, 2019
Eskişehir Panel Çit Fiyatları
Mayıs 20, 2019

Gaziantep Tel Örgü Fiyatları

Gaziantep Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü Gaziantep Tel Örgü Firmaı ile en iyi Gaziantep tel örgü fiyatları Gaziantep tel örgü fiyatı, tel örgü Gaziantep, Gaziantep tel örgü fiyatları, Gaziantep tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat Gaziantep, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan tel örgü almayın.

Sınırlarımız içerisini muhafaza altına almak istediğimiz yerleri çitlerle çevirmekteyiz. Bu çitler yapılarına, malzemelerine ve üretim amaçlarına göre farklılıklar gösteriyor. Bu farklılıklar dolayısı ile de fiyatları da farklılaşmalar yaşanır. Öncelikle sonuçta çit yaptırmanın amacı güvenlik olduğu için, sağlam ve dirençli oluşu en önemli tercih edilme sebeplerindendir. Elektro galvaniz uygulamasının üzerine statik kaplama yapılmakta olan bu teller bunun yanı sıra oldukça şık bir görünüme sahiptirler. Montajı da kolayca yapılabilmektedir işte bu saydıklarımız neden tel örgü tercih etmemiz gerektiğini gösteriyor. Gaziantep Tel örgü fiyatları genel olarak piyasaya kıyasla en makul şekilde sunulmaktadır.
Güvenliği sağlayan en sağlam tel örgü sistemlerinden olan tel örgülerin montajı oldukça basittir. Tel örgü özelliklerinden bahsetmek gerekiyorsa çift telli olan tel örgülerin yüksekliği genel olarak 50 cm ile 250 cm arasında değişkenlik göstermektedir. Klips adedi çit yüksekliğine göre değişmekte olup genelde plastik klipsler kullanılarak montaj yapılır. Boyutları genel olarak 100 cm olan bir tel örgü montaj sırasında 2 adet plastik klips kullanılıyorsa tel örgüin boyutu 120 ve 150 cm arasında olduğunda 3 adet plastik klips kullanılmalıdır. Bu ölçü 200 cm olduğunda ise yine orantılı olarak artarak 4 adet plastik klips ile montaj yapılıyor. Tel örgülerin montajı sağlanırken her dikmeler için 1 adet şapka da denilen plastik kapak takılır. Özellikle dayanıklı tel örgüler ister duvar ister toprağa monte edebileceğiniz bir tel örgü çeşitlerindendir. Gaziantep Tel örgü fiyatlarımız oldukça ekonomiktir. Firmamıza danışmadan uygulama yaptırmayınız.