Kahramanmaraş Tel Örgü Fiyatları
Mayıs 20, 2019
İstanbul Panel Çit Fiyatları
Mayıs 20, 2019

İzmir Tel Örgü Fiyatları

İzmir Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü İzmir Tel Örgü Firmaı ile en iyi İzmir tel örgü fiyatları İzmir tel örgü fiyatı, tel örgü İzmir, İzmir tel örgü fiyatları, İzmir tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat İzmir, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan tel örgü almayın.

İzmir tel örgü fiyatları sektöre kıyasla en makul fiyatlar sunuyor. 150x50mm göz aralıkları ve simetrik yapısı sayesinde tüm yükseklikteki panellerin uyum içerisinde kullanılabildiği klasik tel örgü sistemi, tüm projelere dekoratif ve güvenli çözümler getirir. Tüm Kelepçe sistemleri ile kolayca kullanılabilen klasik, her türlü zemin koşullarında kolaylıkla uygulanabiliyor. 250 cm genişliğinde ve 6 ayrı yükseklikte üretilmekte olan klasik paneller galvaniz üzeri polyester kaplaması sayesinde yüksek korozyon direncine sahip dekoratif çözümler sunmaktadır. Benzer çit modellerinden farklı ile özel dizaynı sayesinde farklı yüksekliğe sahip olan paneller birbirleri ile uyum halinde kullanılır.
Galvaniz üzeri polyester kaplama teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen panel sisteminde RAL 6005 Yeşil, Siyah ile Beyaz tüm Ral renklerinde üretim yapılabilir. Galvaniz telden üretilen klasik paneller, özel matlaştırma uygulaması sonrası Polyester esaslı boya ile kaplanarak korozyona karşı son derece dirençli hale getirilmektedir. Klasik panellerin üretim teknolojisi sayesinde bakım gerektirmeyen ve her projeye uygun çözümler sağlanıyor. Dekoratif, estetik, sağlam ile uzun ömürlü olması tercih sebepleri arasındadır. Güçlü kaynak uygulaması, tellerin kalın olması ve yatay tellerin çift olmasından dolayı çok daha sağlamlar. Villa ile yapı çevresi, park ve bahçeler vb. yerlerde kullanılmaktadır. Simetri yapısıyla tüm yükseklikteki panellerin bir bütün içerisindeki uyumu ve kolay kullanımı dolayısıyla tercih edilen güvenlik çitlerdir. Kolay montajı ve demonte olması itibarı ile beton zemin ve toprak zemin üzerinde uygulanması sade ve şık olması, doğa şartlarına karşı dayanıklı olması tercih sebeplerindendir. İzmir tel örgü fiyatlarımızı öğrenmeden uygulama yaptırmamalısınız.