Etimesgut panel çit firmaları
Ağustos 20, 2019
Karaman tel örgü firmaları
Ağustos 20, 2019

Kilis tel örgü firmaları

Kilis Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Kilis Tel Örgü Firmaları En iyi Kilis tel örgü firması Kilis tel örgü, tel örgü Kilis, Kilis tel örgü firmaları, Kilis tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Kilis, tel örgü firmaları

Çevre güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olan tel örgü sistemlerinden biri olan tel örgüler çevre güvenliğinin yanı sıra sınır belirlemek ya da dekoratif amaçlarla da kullanılır. Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilebilir. Kullanımı oldukça basittir. Ayrıca, doğa olaylarına karşı dayaklı olan tel örgü, simetrik bir yapıya sahiptir. Kilis tel örgü firmalarımız m2 bazında verilmektedir.

Tel Örgüin montajının kolay oluşu ve görüntüsünün diğer çitlere göre çok daha güzel olması en önemli tercih sebepleridir. Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliğidir. Tel örgüin telinin kaplaması galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise, elektro galvaniz üzeri yine statik boyadır. Çitin en büyük özelliklerinden biri ise istenilen renkte imal edilmesidir. Satın alacak kişi ne renkte isterse istesin yapılabilir.

Tel örgülerin yüksekliği 50 ila 250 cm. arası değişen tel örgülerin çift tellidir. Montajı için gerekli olan plastik klipslerin âdeti tel örgüin yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak 50 cm. olan bir tel örgü için 1 adet plastik klip yeterken, 120 cm. Bir tel örgüe 2, 200 cm. Bir tel örgüe ise 3 plastik klips gerekmektedir. Şapka ismi verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılmaktadır. Dekoratif, renkli, dayanıklı, kaliteli olan tel örgüler hem duvar üzerine hem de toprağa monte edilebilir. Kilis tel örgü firmaları için firmamızla iletişime geçiniz.