Kırıkkale tel örgü fiyatları
Mayıs 20, 2019
Karaman panel çit fiyatları
Mayıs 20, 2019

Kilis tel örgü fiyatları

Kilis Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü Kilis Tel Örgü Firmaı ile en iyi Kilis tel örgü fiyatları Kilis tel örgü fiyatı, tel örgü Kilis, Kilis tel örgü fiyatları, Kilis tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat Kilis, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan tel örgü almayın.

Çevre güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olan tel örgü sistemlerinden biri olan tel örgüler çevre güvenliğinin yanı sıra sınır belirlemek ya da dekoratif amaçlarla da kullanılır. Görüntü olarak güzel oluşu yani dekoratif olarak da kullanılabilmesi sebebiyle her yerde tercih edilebilir. Kullanımı oldukça basittir. Ayrıca, doğa olaylarına karşı dayaklı olan tel örgü, simetrik bir yapıya sahiptir. Kilis tel örgü fiyatlarımız m2 bazında verilmektedir.

Tel Örgüin montajının kolay oluşu ve görüntüsünün diğer çitlere göre çok daha güzel olması en önemli tercih sebepleridir. Görüntüsünün yanında dayanıklı oluşu da ayrı bir artı özelliğidir. Tel örgüin telinin kaplaması galvaniz üstü statik boyayla yapılır ve dikmesinde kullanılan kaplama ise, elektro galvaniz üzeri yine statik boyadır. Çitin en büyük özelliklerinden biri ise istenilen renkte imal edilmesidir. Satın alacak kişi ne renkte isterse istesin yapılabilir.

Tel örgülerin yüksekliği 50 ila 250 cm. arası değişen tel örgülerin çift tellidir. Montajı için gerekli olan plastik klipslerin âdeti tel örgüin yüksekliğine göre değişiklik göstermektedir. Örnek verecek olursak 50 cm. olan bir tel örgü için 1 adet plastik klip yeterken, 120 cm. Bir tel örgüe 2, 200 cm. Bir tel örgüe ise 3 plastik klips gerekmektedir. Şapka ismi verilen plastik kapaklar montaj esnasında her dikme için kullanılmaktadır. Dekoratif, renkli, dayanıklı, kaliteli olan tel örgüler hem duvar üzerine hem de toprağa monte edilebilir. Kilis tel örgü fiyatları için firmamızla iletişime geçiniz.