PVC Kaplı Kafes Tel Örgü
Mayıs 20, 2019
Jiletli Tel
Mayıs 20, 2019

Panel Çit Ankara

Panel Çit Ankara; Günümüzün en estetik ve en modern bahçe çitleri arasında olan ve her geçen gün daha çok alanlarda rastladığımız panel çit ürünleri duvar üstü yeşil tel olarak bilinen ve 50 cm – 75 cm – 100 cm – 120 cm – 150 cm ve 200 cm yüksekliğinde, kalınlıkları ise 4 mm – 4.5 mm – 5 mm arasında bulunan elektro statik fırın boyalı galvanizli ürünlerin paslanmaz özellikleri olduğu gibi hiç bir dış etkenden etkilenmeyen yapısı ile uzun yıllar çevre korumasında etkili olduğu kanıtlanmış bir üründür.

Bahçe panel çit ürünleri beton duvar üzerinde kanıtlanmış etkisi güvenlikteki başarısı ile bilinir. Bu ürünlerin montajı hayli kolay olduğu için hiç bir uzmanlık gerektirmez ve kendiniz dahi kurulumunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bahçe panel çit toprak zeminlere montaj uygulaması yapılabilen bir ürün olduğu için bahçenize 40 cm çukurlar açarak belirlenen sınırınız boyunca direklerin çukurlara yerleştirilmesi ve beton ile sağlam bir şekilde ayakta kalması sağlanabilir. Panel çitin her türlü zemine montajı yapılır ve gayet sağlam bir yapısı vardır.

Panel çit fiyatları; günümüzde dolara endeksli satış pazarı olduğu için kur fiyatlarının anlık değişmesi nedeni ile fiyatların sabit olmadığı ve aldığınız tekliflerin en uzun 1 gün geçerli olduğunu unutmayınız. Panel çit fiyatı almak için hemen online iletişim hatlarımızdan bize ulaşarak sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanları

  • Özel Güvenlik Bölgeleri
  • Meskun Mahaller
  • Spor Kompleksleri
  • Özel Araziler
  • Bahçe Çerçeveleri
  • Çeşitli Endüstriyel işlerde
  • Çelik Konstrüksiyonlu Uygulamalar

Panel çiy standart renk RAL 6005 yeşildir. Ral kataloğunda istenilen her renk uygulanabilmektedir.