Çamlıdere panel çit firmaları
Ağustos 20, 2019
Şanlıurfa tel örgü firmaları
Ağustos 20, 2019

Şırnak tel örgü firmaları

Şırnak Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Şırnak Tel Örgü Firmaları En iyi Şırnak tel örgü firması Şırnak tel örgü, tel örgü Şırnak, Şırnak tel örgü firmaları, Şırnak tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Şırnak, tel örgü firmaları

Tel örgüler diğer tel örgü sistemlerine göre hem daha uygun fiyatlı, hem de uzun ömürlüdür. Firmamız tel örgü imalatı yaparken bükümler yapmaktadır. Bu bükümler tel örgüe gelecek darbelere karşı koruma görevi üstlenmektedir. Tel Örgülerin sadece imalat değil, aynı zamanda montaj işlemi de yapmaktadır. Montaj ekiplerimizde yer alan personelimiz konusunda uzmanlaşmıştır ve montaj işlemini çok kolay ve hızlı şekilde gerçekleştirmektedir.

Tel örgüler bakım gerektirmemektedir. Son derece dayanıklı olan tel örgüler aynı zamanda çok basit sökülebilir ve sökülen tel örgüler başka alanlarda kullanılmak üzere montaj edilebilir. Tel örgülerin standart rengi yeşil renktir. Yeşil rengi doğa ile uyumlu olması sebebi ile müşterilerimiz tarafından tercih edilse de, müşteri isteğine bağlı olarak farklı renklerde de tel örgü üretimi firmamız tarafından yapılmaktadır. Şırnak tel örgü firmaları arazinin m2’sine göre değişkenlik göstermektedir.

Günümüzde müşteriler tarafından en çok tercih edilen tel örgü sistemi tel örgü sistemidir. Şırnak ve çevresinde yaşayan müşterilerimiz için tel örgüler firmamız tarafından üretilmekte ve montajı yapılmaktadır. Tel Örgüler değişik renklerde yapılabildiği gibi, değişik ebatlarda da yapılabilmektedir. Tel örgülerin genişliği standart olarak 250 cm. olmaktadır. Tel örgüin yüksekliği ise 50 cm ile 200 cm arası farklılık göstermektedir. Ebatlar bu şekilde olmasına rağmen firmamız müşterilerini kırmamakta ve istedikleri özel ölçülerde de imalat yapabilmektedir. Firmamız tarafından tel örgü direği olarak da kare profil ve boru profil kullanılmaktadır. Şırnak tel örgü firmalarımız sektöre kıyasla oldukça makuldür.