Pursaklar panel çit firmaları
Ağustos 20, 2019
Sivas tel örgü firmaları
Ağustos 20, 2019

Tekirdağ tel örgü firmaları

Tekirdağ Tel Örgü Firması Zirve tel örgü Tekirdağ Tel Örgü Firmaları En iyi Tekirdağ tel örgü firması Tekirdağ tel örgü, tel örgü Tekirdağ, Tekirdağ tel örgü firmaları, Tekirdağ tel örgü firmaları, tel örgü firmaları Tekirdağ, tel örgü firmaları

Yapıların güvenlikleri, bahçe süslemeleri gibi sebeplerle kullanılan tel örgü sistemlerinden en vazgeçilmesi tel örgütir. Hem maliyetinin uygun oluşu, hem de modern görünüşü müşterilerin tel örgü seçmelerin temel sebebidir. Bir de montajının kolaylığı da bu avantajlara eklenince tel örgüin talebi de imalatı da oldukça fazladır. Tel Örgüin dayanıklılığını arttırmak amacı ile PVC ile kaplanabilir. PVC Kaplı Tel Örgü, tel örgüin ısıtılmış, sıcak çinkoya daldırılarak kaplanması ile oluşur. Bu işleme galvanizleme işlemi de denir. PVC Kaplı Tel Örgü aşınmalara karşı çok dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca dekoratif olarak kullanılan tek çit olan tel örgü, bir de PVC Kaplı olduğunda çok daha dayanıklı olur. PVC Kaplı Tel Örgüin çok kolay montajlı olması, farklı zeminlerde kolaylıkla kullanılabilme imkanı tanımaktadır.
Tekirdağ tel örgü firmaları uygulama alanına göre farklılık göstermektedir. Tel örgü çeşitliliği ise oldukça fazladır. Birinci olarak Single Tel Örgü, daha sonra Canfor Single Tel Örgü, Sedafor Single Tel Örgü, Sedafor Double Tel Örgü, Double Tel Örgü ve son olarak Dekosedafor Tel Örgü olmak üzere 6 çeşittir. Her çeşit tel örgüe de PVC Kaplama işlemi gerçekleştirilebilir. Sitelerin çevrelerinde, müstakil evlerde ya da yazlıklarda, bahçelerde hem güvenliğin sağlanması hem de estetik bir görünüme sahip olması açısından PVC Kaplı Tel Örgü kullanılmaktadır. PVC Kaplı Tel Örgü müşterinin istediği renkte imal edilmektedir fakat piyasada genel olarak yeşil rengi mevcuttur. Tekirdağ tel örgü firmalarımız için iletişime geçmelisiniz.