Tel Örgü Çit
Haziran 17, 2019
Panel Çit Teli Fiyatları
Haziran 17, 2019

Tel örgü beton direk

Tel Örgü Beton Direk

Bir alanı kaplamak için kullanılan en yaygın güvenlik yöntemlerinden birisi olan Tel Örgü Beton Direk uygulaması bir çok farklı yöntem kullanılarak yapılabilir. Bu yöntemler farklı şekillerde tayin edilir. Tel Örgü Beton Direk Yöntem belirlenirken uygulamanın yapılacağı zemin ve kaplayacağı alan gibi faktörler hesaplanarak bir ön çalışma yapılması gerekir. O aşamadan sonra tel örgü beton direk kullanılarak mı sabitlenecek yoksa başka bir metoda mı ihtiyaç olacak karar verilir?

Doğru Yöntemin Bulunması

Tel Örgü Beton Direk uygulamasından önce ilk olarak uygulamanın hangi amaçla yapılacağı belirlenmelidir. Ayrıca Tel Örgü Beton Direk uygulaması yapılacak alanın uzunluk ve yükseklik gibi faktörleri de incelenmelidir. Bu analiz yapıldıktan sonra uygun Tel Örgü Beton Direk arayışına geçilir.

Örneğin kaplamak istediğiniz alanın iki yönünden de giriş çıkışa kapatılmasını istiyorsanız y şeklindeki panel çitlerden kullanabilirsiniz. Veya uygulama yapılacak alanın zemini toprak ise ve tek boyutlu bir koruma yapılacaksa tel örgü sistemini sabitlemek için tel örgü beton direk ile desteklenmelidir.

Beton Tel Örgü Direğinin Yapısı Ve Kullanımı

Tel Örgü Beton Direk uygulamalarında ürünü zemine sabitlemek ve denge kaybını önlemek için çeşitli yöntemler kullanılır. Bu yöntemler içinde en çok tercih edilenlerden bir tanesinde tel örgü beton direk yardımı ile toprak zemine sabitlenir.

Beton tel örgü direklerinde yaklaşık olarak 300 doz beton kullanılır. Tel Örgü Beton Direk Yapısına 4 adet 6lık demir ile desteklenme sağlanır. Ayrıca vibratör döküm denen bir yöntemle üretilir. Panel Çit Teli Fiyatı Ankara genelinde değişiklikler gösterebiliyor. Firma kalite politikamıza uygun olarak en uygun ve kaliteli tel fiyat hizmeti sunmaktayı.