Uşak Tel Örgü
Mayıs 20, 2020
Şırnak Panel Çit
Mayıs 20, 2020

Tunceli Tel Örgü

Tunceli Tel Örgü Firmasının ekonomik olması sebebiyle talepler hızlı ve seri şekilde üretim sağlamaktadırlar. Tel örgüler çapları 4-5 mm kalınlığında olan tellerin 90 derecelik açılarla birbirine ustaca kaynak yapılmasıyla elde edilen blokları ifade eder. Paneller genel olarak galvanizden yapılır bunun tercih edilmesindeki maksat ise sağlamlığının artmasıdır. Bu galvaniz teller teknolojik bazı aşamalardan geçerek fırınlanmaktadır.

Buradaki amaç panellerin paslanıp çürümesini engellenmesini sağlamaktır. Güvenli çevreleme yapabileceğiniz bu ürünler piyasadaki en uygun fiyatlı ürünler bulunuyor. Farklı alternatifler deneyerek güvenlik önlemi almaya kalkışmak çok fazla masraf anlamına geliyor.

Tunceli Tel Örgü Firması ucuz maliyetinin yanında panel çitler oldukça sağlam yapıdadırlar.

Kullanıldığı alanlara göre çift telle yapılanlar, vidaları sökülemeyen çeşitleri bulunuyor. Bunlara ek olarak paslanma, ezilme, çürüme, güneşe maruz kalma gibi dertleri olmamaktadır. Tel örgü firmamız tarafından on yıllarca kullanılma garantisi vermektedir. Kullanım alanınıza göre farklı tip panel çitleri tercih edebilmektedir. Estetik açıdan hepsi de göz dolduruyor olsa da dekoratif panelleri görselliğe biraz daha fazla önem verenler tercih edebiliyor.

Çok fazla sokak hayvanı ve yabancı cisimlere maruz kalıyorsanız gözleri daha sık olan çitleri seçmelisiniz. Genel olarak panel çitlerimizin göz Aralıkları 150×50 mm olmaktadır. Telin çapı 4-5 mm’dir. Profiller 50×50 mm olarak kabul edilmektedir. Sizin istediğiniz çap, aralık ile kalınlıklarda paneller yapılıyor. İş ve işçilik kalitesini ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı ilke edinen firmayız.