Yozgat tel örgü fiyatları
Mayıs 20, 2019
Van panel çit fiyatları
Mayıs 20, 2019

Yalova tel örgü fiyatları

Yalova Tel Örgü Fiyatları Zirve tel örgü Yalova Tel Örgü Firmaı ile en iyi Yalova tel örgü fiyatları Yalova tel örgü fiyatı, tel örgü Yalova, Yalova tel örgü fiyatları, Yalova tel örgü fiyatı, tel örgü fiyat Yalova, tel örgü firrması olarak sizler için en uygun fiyatı sağlıyoruz. Bize Danışmadan tel örgü almayın.

Malzeme kalitesi başlığı altında tel örgü uygulamasında kullanılan malzemelerin ne oranda kullanıldığı ve bunların standartları karşılayıp karşılamadığı oldukça mühimdir. Dayanım ömrü, rijit yapı ve korozyon direnci pek çok faktör bu standartlara bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.

Örneğin galvaniz oranı 150 mikronun altında olan ürünlerin korozyon direnci düşük olmakla beraber bu ileride tel örgüin paslanarak deforme olması için yeterli bir eksiklik olarak gösterilebiliyor. Bu anlamda galvaniz oranın 150 mikronun üstünde olması gerekmektedir.
Yalova tel örgü fiyatlarımız oldukça ekonomiktir.

Rijit yapıyı etkileyen bir özellik olan kaynak, yatay ile dikey tellerin birbirine tutunmasını sağlamaktadır. Bu kaynağın ne şekilde yapıldığı oldukça önemlidir. Kalitesiz bir kaynak darbe dayanımını düşürecek ve bölgesel deformasyonların meydana gelmesine sebep olur. Dayanıklılığı etkileyen bir diğer özellikte tel çapı kalınlığı konusudur. Bu anlamda farklı kalınlıkların üretimi söz konusu olur. 4 – 6 mm arasında değişkenlik gösteren tel çapı kalınlıkları dayanıklılık açısından önemlilik arz eder.

Yapılan birçok üretimde 6 mm kalınlığın aslında 5 mm denk gelmediği göz önünde bulundurulsa bu nokta üzerinde durulması oldukça faydalı olur. Son olarak ise korozyon direnci ve estetik duruş özelliğini yakından ilgilendiren boya kalitesinde oldukça önemlidir. Boya, tel örgüin korozyon mukavemetini bir adım öteye taşıyan bir özelliktir aynı zamanda tel örgüin estetik duruşu açısından da önem arz ediyor. Çabuk deforme olacak bir boya bu anlamda gerek estetik görüntünün gerekse de korozyon direncinin kaybolmasına neden olabilir bu yüzden boya kalitesi de tıpkı galvaniz oranı gibi 150 mikronun üzerinde elektro statik boya kaplaması şeklinde olması gerekmektedir.