Jiletli Tel Fiyatları Ankara
Haziran 11, 2019
Beton Direk
Haziran 17, 2019

Yeşil Çit

Yeşil çit Nedir?; Günümüzde Tel örgü sistemlerinin daha estetik görünümlü olanı ve daha estetik duran modelleri daha çok villa, apartman, okul, iş yeri, site, hastane, kamu alanları gibi yerlerde sıklıkla kullanılmaya başlaması hem maliyet az çıkması hemde beton direkli değil profil direkler ile yere dübel veya toprak zemine betonla sabitlenen kolay kurulumu ile bilinen Ankara panel çit vede bahçe tel çit modellerinin içerisinde yeni modeldir. Ve kendi arasında değişik modelleri mevcuttur.

Yeşil çit Toprak zemine Montaj Uygulaması;
Toprak zemine 50 cm çukur kazılır ve direklerin dipleri çakıl taşları ile beslenerek direklerin sağlamlaşması sağlanır ve her direğin dibine beton dökülerek yere daha sıkı tutunması sağlanır.

Yeşil çit Beton duvar üstü Montaj Uygulaması;
Yeşil çit duvar üstü çit montajı beton duvarın üstüne merkez alınarak direklerin ayaklarında bulunan flanş ayaklardaki bulunan 4 adet dübel yuvalarından duvarın üzerine dübel atılır ve her dübel sağlamca sıkılır ve kesinlikle oynama yapmaz çok sağlam olur.

Yeşil Çit Fiyatları Ankara ve Türkiye geneli;
Ankara ve Türkiye’nin her adresine panel çit satışı ve montajı yapılır. Yeşil çit fiyatları montaj yapılacak alana göre değişir ve yapılması gereken yere keşif istemeden net fiyat çıkması tamamen size bağlıdır siz ilk olarak işin yapılması gereken yerle alakalı sorularımıza cevap verirseniz hemen fiyat çıkartmak mümkündür.

Yeşil çit bahçe telleri ve Bahçe çiti Modeli, YEŞİL ÇİT
Bahçe teli içerisinde görüntü kalitesi ile bilinen ve bahçenizin dışarıya hapishane gibi olmamasını sağlayan 5×15 göz aralıkları ile içeriden dışarıya dışarıdan içeriye hassas bir ayarda görüntü kalitesi sunar ve bahçenizin daha estetik durmasını sağlar ve mülkünüzün değerini arttırır.  Genel olarak satış yaptığımız sayfamızın ismi dur hemen ziyaret edebilirsiniz ve ürünlerimizi görebilirsiniz kesinlikle müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir.

Yeşil çit Ölçüleri; 
Yeşil çit yükseklikleri; 50 cm, 75 cm, 100 cm, 120 cm, 150 cm, 200 cm
Yeşil çit kalınlık; 4,5 ml , 5 ml , 6 ml
Profil direkler; 50×50 60×60 1,5 ml ve 2, ml